Lila Kâğıt yöneticileri ‘Geleneksel Yöneticiler Toplantısı’nda bir araya geldi

lilakağıt

Lila Kâğıt, geleneksel olarak düzenlediği ‘Yöneticiler Toplantısı’nı bu sene 6-7 Mart tarihlerinde gerçekleştirdi. Lila Kâğıt Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Öğücü ve Lila Kâğıt Genel Müdürü Alp Öğücü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda 2016 yılı değerlendirilirken, kısa ve uzun vadedeki hedefler masaya yatırıldı. Akademi ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Acar Baltaş, Yaşam, Yönetici ve Kariyer Koçu Müjgan Özçay ile Basketbol A Milli Takım Baş Antrenörü Çetin Yılmaz da ufuk açıcı yorumları ile toplantıda yer aldı.

Lila Kâğıt Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Öğücü açılış konuşmasında Türkiye Ekonomisinde önümüzdeki dönemde beklenen gelişmeler ve Riskler ile 2017’den beklentilere değindi. Orhan Öğücü: “Şirketimizde organik büyüme sistemini benimseyerek yolumuza hep birlikte büyüyerek devam edeceğiz. Gelişim için zahmete katlanmak gerek” dedi.

Konuşmasına 2016 yılı değerlendirmesi ile başlayan Lila Kâğıt Genel Müdürü Alp Öğücü, 2016 yılına ilişkin değerlendirme ve çıkarımlara yer vermenin yanısıra şirketin 2017 yılı strateji, hedef ve 2023 vizyonuna yönelik paylaşımlarda bulundu. Farklı projeler ile 2014 yılından beri Lila Kâğıt ile iş ortaklıkları devam eden Prof. Dr. Acar Baltaş “Zihniyet Değişikliğine” dair paylaşımlarda bulunurken; Müjgan Özcay bunun gerekçeleri ve katkılarına dair katılımcıları bilgilendirdi. Alp Öğücü’nün kapanış konuşması öncesinde yaklaşık dört saat kadar Lila Kâğıt yöneticileri ile söyleşen Basketbol Koçu Çetin Yılmaz hem güldürdüğü hem de düşündürdüğü paylaşımlarında tecrübelerine ve yöneticilik yaklaşımlarına değindi. Kapanış Konuşmasında Alp Öğücü Lila Kâğıt yakında paylaşacakları Sosyal Sorumluluk projesine dair il olarak Lila Kâğıt yöneticilerini bilgilendirdi.

Son Yazılar