Viking Temizlik ve Makro Market çalışanları buluştu

viking temizlk

Viking Temizlik ve Makro Market, 20 Nisan 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleşen Prof. Dr. Üstün Dökmen’ in konuşmacı olduğu seminerde bir araya geldiler.

Uzun yıllardır beraber işbirliklerine imza atan iki firma olarak, Türkiye’nin farklı illerinden katılım sağlayan 1000’ in üzerinde Makro çalışanı ile Viking Temizlik Satış ve Pazarlama ekibi bu organizasyon ile birbirleriyle daha da kaynaştılar.

Viking Temizlik İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hayrettin Avcı yaptığı konuşma ile firmanın 39 yıllık gelişimini özetlerken, başta Yönetim kurulu olmak üzere tüm Makro ve Uyum Market çalışanlarına verdikleri emekten dolayı teşekkür etti.

“İş Dünyasında ve Özel Yaşamda Kişisel Gelişim ve Liderlik “ konulu 3 saati aşan seminerde ünlü psikolog Üstün Dökmen, farklı anlatım tekniği ve interaktif uygulamaları ile ailede ve iş yerinde sağlıklı iletişimin, uzlaşmanın ve yaşama sevinci taşımanın önemi gibi kavramları da işledi. Tüm katılımcılar bu eğitici ve keyifli seminer sonrasında yüksek bir motivasyon ile ayrıldılar.

 

Son Yazılar