Uludağ Gazoz’un yeni reklam filmi ekranlarda

 

uludağ

Efsane Uludağ Gazozu Portakallı, litrelik ürünlerinin tanıtıldığı yeni reklam filmiyle tüketicilerle buluşuyor.

Uludağ İçecek’in “Gazoz Olma, Efsane Ol” kampanyasının yeni filminde yine ilk filmlerden tanıdığımız Efsane Adam başrolde yer alıyor. Efsane Adam bu kez dünyanın en yüksek zirvelerinden birinde gazozuna göz koyan bir gorille karşı karşıya kalıyor. Filmde Efsane Uludağ Gazozu Portakallı’nın 1,5 ve 2,5 litrelik ürünleri ekranlara geliyor.

Farklı ülkelerden 70 kişilik bir ekibi bir araya getiren ve çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen reklam filminin yönetmenliğini ise serinin son reklam filminde olduğu gibi Kıvanç Barıönü üstleniyor.

Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin; “Gazozu bilen, bir dönemini gazoz içerek geçiren ancak sonradan unutan tüketicilerimize ve gençlere ulaşmamızı sağlayan, oldukça ses getiren “Gazoz Olma Efsane Ol” kampanyamıza bu yıl yeni çalışmalarla devam ediyoruz. Bu yılki çalışmamızı, pazara farklı bir lezzet katan Efsane Uludağ Gazozu Portakallı için hazırladık. Bu yeni filmle de kampanyamızın mesajı olan ‘elindekiyle yetinmemenin ve iyinin de ötesini tercih etmenin efsane sonuçlar getirdiğinin’ altını çiziyoruz. Pazarlama stratejimizin odak noktası olan, yaratıcılık ve sürekliliğe sahip işlerle tüketicilerimizin karşısına çıkmaya ve onları şaşırtmaya devam edeceğiz” dedi.

Son Yazılar