Sütaş’a, Altın Pusula’da iki ödül

sütaş

Sütaş, 16. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde iki ödül birden kazandı. Sütaş, ‘2015 Sürdürülebilirlik Raporu’ ile ‘Kurumsal Raporlar’ ödülünü alırken, ‘Tire Entegre Tesisleri Açılışı İletişim Çalışmaları’ ile de ‘Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün ilk ve tek ödül programı olma özelliği taşıyan ve Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından verilen ‘Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’, bu yıl 16. kez sahiplerini buldu.

25 Mayıs Perşembe günü Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlenen ödül töreninde Sütaş, 2015 Sürdürülebilirlik Raporu ile Kurumsal Raporlar ödülü, Tire Entegre Tesisleri Açılışı İletişim Çalışmaları ile de Jüri Özel Ödülü aldı.

Sütaş’ın 2015 Sürdürülebilirlik Raporu ve Tire Entegre Tesisleri Açılışı ile öne çıkardığı 360 derece iletişim faaliyetleri, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde, kurum kültürünü yansıtma, kurumsal itibarı artırma, paydaşlarla bağı güçlendirme, ulusal ve yerel medya ile ilişkileri daha da geliştirme kriterleriyle değerlendirilerek iki ödüle birden layık görüldü.

Son Yazılar