Pernigotti IL Gelato’dan yeni reklam filmi

pernigotti

Pernigotti IL Gelato Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk iletişim kampanyasında, stratejisini İtalyanların neşe dolu tarzları üzerine konumlandırıyor. Roma sokakları ve Amalfi sahillerinin havasını ekrana yansıtan reklamda Pernigotti IL Gelato’nun özelliklerinin yanı sıra, coşku ve eğlenceyi paylaşmaya yönlendiren karakteri vurgulanıyor.

Pernigotti IL Gelato, Türkiye’deki ilk iletişim kampanyasını hayata geçirdi. Reklam filmiyle hedef kitlesine seslenmeye başlayan marka, Alaaddin işbirliğiyle yürüttüğü kampanyada İtalyanların coşkulu, kahkaha dolu, eğlenceli yaşam tarzlarını merkeze alan bir hikaye anlatıyor.

Pernigotti IL Gelato, reklam filminde kalabalık bir İtalyan düğününe damgasını vuruyor. Düğünde yaşanan komik aksilikler ve düğün pastasının devrilmesi sonucu herkes panikliyor. Markanın dondurma lezzeti sayesinde her şey tatlıya bağlanıyor.

Çekimleri İtalya’nın Amalfi sahilleri ile ikonik Roma sokaklarında gerçekleştirilen filmde İtalyan cast yer alıyor. Yönetmen koltuğuna ise Hande Türkel oturuyor.

Reklam filmini izlemek için: https://goo.gl/sfrXVx

Son Yazılar