Porçöz yeni spreyleriyle raflarda

porçöz

Ergonomik tasarımıyla dik yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen yeni sprey ürünler daha fazla köpüğe ihtiyaç duyulan yüzeylerde köpük mekanizmasının aktif edilmesiyle her noktaya kolaylıkla ulaşmayı sağlıyor.

Porçöz Banyo Sprey,  sabun artığı, kireç kalıntıları, pas lekeleri, banyo küflerine karşı çözüm sunarken, su lekelerinin oluşumunu da engelliyor. Ürün ayrıca, zorlu derz temizliklerinde de kullanılabiliyor. Porçöz Banyo Sprey; duşa kabin, fayans ve seramik gibi tüm banyo yüzeylerinde su lekelerinin oluşumunu engelliyor.

Çamaşır suyu katkılı  formülü ile mutfakların günlük temizliğe yardımcı olan Porçöz Mutfak Sprey, yağ ve yemek artıklarının yanı sıra genel mutfak kirlerine karşı da çözüm sunuyor ve yüzeylerde kirlenme ve leke oluşumunu geciktiriyor. Üstelik mutfaktaki kullanım alanlarına ilave olarak; Porçöz Mutfak Sprey bahçe mobilyaları, bisiklet gibi farklı alanlarda da kullanılabiliyor.

Enzim içerikli formülüyle renkleri koruma altına alan Porçöz Leke Çıkarıcı Sprey, pamuklu, yünlü ve sentetik kumaşlarda, renkli ve beyaz çamaşırlarda ve halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünlerinin temizliğinde de kullanılabiliyor.

Son Yazılar