DİMES GO, farklı keşif rotaları ile gençlerle buluşuyor

dimes

 DİMES GO, tüketicilerini, hayata başka bakmaya; ülkemizin, yaşadıkları kentin ya da yaşadıkları anın güzelliklerini keşfetmeye, deneyimlerini paylaşmaya davet ediyor.

DİMES, hayata başka bakmaya davet ediyor. Günün akışı içerisinde alınan birçok küçük kararın, yapılan küçük tercihlerin hayat üzerinde büyük bir pozitif etkisi olabileceğine inanan DİMES, günün dinamizmine eşlik eden DİMES GO serisi ürünleriyle özdeşleşen keşif rotalarının sayısını artırdı.

Unutulmaz yolculuklar ve tatiller, eşsiz anlar ve deneyimlerle günlük rutinlerden uzaklaşma hissine ilham veren DİMES GO ürünlerinin üzerinde, Artvin’den Mersin’e, Kaz Dağları’ndan Gaziantep’e yurdumuzun dört bir yanına uzanan keşif rotaları yer alıyor. Artvin çıkışlı Karadeniz rotası, doğanın güzelliğine ve yeşilin tonlarına, Kaz Dağları çıkışlı Kuzey Ege rotası dağ esintili deniz havasına, Mersin çıkışlı rota Akdeniz mavisine, Gaziantep çıkışlı rota ise kültürel zenginliklere odaklanıyor; tüketicileri farklılaşan deneyimleri keşfe davet ediyor.

DİMES Marka Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, DİMES GO serisinin ‘Keşfe Başla’ sloganını,  “Günler birbirinin aynı gibi görünse bile, gün içinde alınan küçük kararlarla rutinleri eşsiz ve birbirinden çok farklı deneyimlere dönüştürmek mümkün. Her sabah geçilen yola bir sabah yepyeni bir rotaymış gibi bakmak, her gün yanından geçilen insanlara gülümsemek, değişik anları keşfetmeyi sağlar” sözleriyle özetliyor.

Dimes GO serisi ürünlerin, yaşadıkları şehri özlemek isteyen tüketicilere farklı keşif rotaları önerdiğini söyleyen Gülşen, “Ülkemizin her köşesinde, görülüp keşfedilmeyi bekleyen çok özel yerler, hatta daha önceden gördüğümüz yerlerde, ikinci kez baktığımızda fark edeceğimiz güzellikler var” şeklinde konuştu.

DİMES GO ürünlerinin, özellikle genç tüketiciler ile çok güçlü bir bağı olduğunu vurgulayan Gülşen, sözlerine şöyle devam etti: “Genç tüketicilerimizin dinamizmi, hayatın her anına başka bir gözle bakabilmeleri, bize ilham veriyor. Biz de, dönemsel keşif rotalarıyla tüketicilerimizi aktif olmaya, ülkemizi, yaşadıkları şehre yakın rotaları ya da yaşadıkları anın güzelliklerini keşfetmeye ve kendi farklı deneyimlerini paylaşmaya davet ediyoruz. Gençlerin daha da aktif olmasını, keşfetmenin büyülü macerasını yaşamalarını istiyoruz. Dijital platformlardan paylaşılan deneyimler ve rotalar, 330 ml DİMES teneke kutu ürünleri üzerine resmedilen yeni keşif rotalarına dönüşüyor. Yaşanan ve paylaşılan güzellikler, hayata başka bakmak isteyenlere ilham veriyor.”

DİMES GO serisi ürünlerin üzerinde yer alan ve Biz Evde Yokuz Blogger’larının gezerek görüntülediği rotalar, aynı zamanda ülkemizin turizm hazinelerine duyulan ilgiyi, özellikle genç kitleye yayıyor. Bu rotaları keşfe çıkan genç tüketiciler, gittikleri yerlerde canlılığı artırmakla kalmıyor, kendi paylaşımlarıyla daha fazla kişiye buraları keşfetme ilhamı aşılıyor.

DİMES GO 2017 yaz keşif rotaları, ürün isimleriyle eşleşiyor ve tüketicileri, kuzeyden güneye, doğudan batıya yurdumuzun güzelliklerinden ilham almaya davet ediyor.

DİMES GO Kayısı rotası, Karadeniz Bölgesi’nde Artvin’den başlıyor, Mençuna Şelalesi’nden Borçka Karagöl’e uzanıyor; güzelliğin yeşil halini görmeyi özendiriyor.

Akdeniz’e çağıran DİMES GO Karışık rotası, Mersin’den Kız Kalesi’ne oradan Cennet Cehennem Obruklarına ve obruğun içinde yerin 29 kat altındaki kiliseye, Yerköprü Şelale’sinden Aynalıgöl Mağarası’na uzanan bir deneyim için ilham veriyor.

DİMES GO Vişne rotası, yurdumuzun batısını keşfetmek isteyenler için birebir. Bu rota, Kaz Dağları’nda Ayvalık ve Cunda Adası’na, oradan Bergama’ya uzanıyor, doğa ve tarihle iç içe zaman geçirmeyi öneriyor.

DİMES GO Şeftali rotası ise Gaziantep’ten Rumkaleye, Halfeti’den Şanlıurfa’ya ve oradan Göbeklitepe’ye Anadolu’nun doğusunda kadim uygarlıkların izini sürmek için kışkırtıyor.

Son Yazılar