Fora Zeytin, “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görüldü

fora zeytin

Fora Zeytin, Fora Kuru Sele Zeytini, merkezi Brüksel’de bulunan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından, mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne (Superior Taste Award) layık görüldü.

Fora Zeytin, merkezi Brüksel’de bulunan, Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içecekleri onaylayanb”Üstün Kalite ve Tad Ödülü”ne layık görüldü.

Dünyaca ünlü şeflerden oluşan, Avrupa’nın lezzet konusundaki lider bağımsız otoritesi olan The International Taste&QualityInstitute – iTQi, dünyanın dört bir yanındaki üstün lezzetli ve içecekleri test etme ve tanıtma üzerine faaliyet gösteriyor.

Uluslararası alanda lezzette kalitenin önemli adresi olarak kabul edilen bu ödülü almaktan büyük gurur duyduklarını ifade eden Fora Zeytin Genel Müdürü Efe Yazıcı şunları söyledi: “Aldığımız Üstün Lezzet Ödülü ile bu kalitemizi ve lezzetimizi uluslararası boyutta tescillemiş olduk. Kanaat liderleri olan jüri üyeleri, Avrupa’nın en prestijli 16 aşçılık ve içecek dernekleri arasından seçiliyor. Uluslararası tanınırlıkta tek ödül olan bu ödülü almamız büyük önem taşıyor. Fora Zeytin olarak hep yüksek kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmak için çalışıyoruz. Fora Kuru Sele Zeytin’i üretirken özenle seçilmiş Gemlik Çeşidi siyah zeytinleri doğal yöntemlerle kurutuyoruz ve sağlıklı cam ambalajda sunuyoruz. Bu ödülle her kavanozda sağlıklı ve hijyenik zeytin sözümüze artı olarak üstün lezzet garantisi vermiş oluyoruz.

Son Yazılar