Adese, Adakale mağazasını hizmete açtı

adese

Geçtiğimiz ay Konya’daki 3. hipermarketini  müşterilerinin hizmetine açan Adese, bu açılışlara bir yenisini daha ekledi ve Konya Selçuklu’da bulunan Adakale mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Adese, M1 Adese mağazasının açılışının ardından bu kez Adakale mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı. Mağazanın açılış töreninde Adese Genel Müdür Vekili Ahmet Özkürkçüler, Genel Müdür Yardımcıları Nurettin Örücü ve Yunus Köse ile birlikte Adese yöneticileri de hazır bulunurken, törene bölge halkının da ilgisi yoğun oldu.

Açılışı gerçekleştirilen Adakale mağazasıyla birlikte mağaza sayısını 155’e çıkarttıklarının altını çizen Adese Genel Müdür Vekili Ahmet Özkürkçüler, “Adese olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir alışveriş imkânı sunuyoruz. Marketlerimizde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaya çalışıyoruz. Bunun yanında mağaza açılışlarımızı da sürdürüyoruz. Geçtiğimiz ay Konya’daki üçüncü hipermarketimiz olan M1 Adese mağazamızı müşterilerimizin hizmetine açmıştık. Şimdi de Adakale mağazamızın açılışını gerçekleştirdik ve mağaza sayımızı 155’e yükselttik. Adese olarak İç Anadolu Merkezli büyüme stratejimiz çerçevesinde mağaza açılışlarımızı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz” dedi.

 

Son Yazılar