Gratis ve Biota’dan işbirliği

biota

Biota 59 Elements, İstanbul Kozyatağı Carrefour, Tepe Nautilus ve Maltepe Park ’da yer alan kendi mağazaları dışında şimdi de kişisel bakım zincirlerinde satılmaya başlıdı.

Biota Laboratuvarları’nın perakende markası Biota 59 Elements, Gratis ile işbirliği yaparak perakende mağazacılığı pazarında büyümeye hız verdi. İşbirliği kapsamında Biota 59 Elements ürünleri, Gratis’in Türkiye genelindeki 44 mağazasında tüketicileri ile buluşuyor. Tüketiciler Gratis mağazalarında Biota’nın cilt bakım kategorisinde yer alan; nemlendirme, leke karşıtı, makyaj temizleyiciler, yoğun ve ilk kırışıklık karşıtı tüm ürün serilerini bulabilecekler.

Gratis ile yaptıkları işbirliğinin Biota’nın kişisel bakım perakende pazarında büyümesine ivme katacağını belirten Biota 59 Elements Marka Müdürü Özge Küçük, “Bitkilerden gelen mucizeye inanan Biota 59 Elements, hem cilt güzelliğini hem de cilt problemlerine yönelik çözümler bulma hedefiyle üretim yapıyor” dedi. Küçük, şöyle konuştu: “Biota, topraktan bitkilere geçen 59 elementi kullanarak cilt sağlığı ve güzelliği için çalışmaktadır. Tüm ürünlerimiz, doğada bulunan ve cilt için hayati önem taşıyan 59 elementin ve bilimin sentezinden elde edilmektedir. Bu nedenle cilde çok iyi uyum göstermekte ve hiçbir yan etkisi olmadan  maksimum fayda sağlamaktadır.” dedi.

İşbirliği kapsamında Biota ürünlerine Gratis’in İstanbul’daki Carousel, Metrocity, Optimum ve Flyinn AVM’lerinin yanısıra; Bahariye, Ethemefendi, Acıbadem, Cihangir, Çiftehavuzlar ve Şişli Caddesi mağazalarından ulaşmak mümkün. Ankara’da; Tunalı Hilmi, Mithat Paşa ve 7. Cadde’de, İzmir’de ise 1. Cadde ve Egepark AVM’lerdeki Gratis raflarında yerini alan Biota 59 Element ürünlerine Anadolu’da ise; Kayseri’de Forum, Gaziantep’te Primemall ve Sankopark AVM’lerde, Adana’da Kenan Evren caddesi mağazasından ulaşılabiliyor.

Son Yazılar