Kenton ile ‘Kendi Pastanı Kendin Yap’

kenton
Kenton, ‘Kendi Pastanı Kendin Yap!’ sloganı ile ustalık gerektirmeden pasta yapmılmasını sağlayan pastacılık gereçleri ile market raflarında.
12 çeşit ürün içeren Kenton Pastacılık Gereçleri Serisi’nde tatlıların üzerine yazılar yazabileceğiniz dekorasyon kalemi, süsleme için şekiller yapabileceğiniz dekorasyon şişesi, kekler ve pandispanyaları eşit ve düzgün olarak kesebileceğiniz kek dilimleyici testere, un, pudra şekeri ve kakao eleyebileceğiniz paslanmaz elek, hem kesme hem de serviste kullanabileceğiniz kesici spatula, tatlılarınızı hazırlarken pratik bir şekilde kullanabileceğiniz silikon fırça, silikon spatula ve paslanmaz çırpıcı bulunuyor.

Ayrıca farklı şekilli sunumlar için düşünülmüş; kahve fincanın kenarına takılabilen ikramlık kurabiyeler hazırlayabileceğiniz fincan kurabiye kalıbı ve hamurlara, omlete yuvarlak şekiller verebileceğiniz paslanmaz yuvarlak kalıp da seride yer alıyor. Kullan-at grubunda ise tekrar yıkamanıza gerek olmayan kullan-at krem şanti torbası ve rengarenk desenleriyle muffin kek kalıbı sunuluyor.

Son Yazılar