Head&Shoulders, Basketbol Süper Ligi ‘Özgüven’ sponsoru

cedi osman

Head&Shoulders, Basketbol Süper Ligi ‘Özgüven’ sponsoru olarak basketbola desteğini sürdürüyor.

Sadece erkeklere özel geliştirdiği Men Ultra serisini, marka elçisi Cedi Osman ve Basketbol Süper Ligi’nin başarılı basketbolcularının yer aldığı bir kampanya ile tanıttı.

Head&Shoulders Men Ultra, erkeklerin günlük hayattaki sorunlarıyla başa çıkabilmek için ihtiyaç duydukları en önemli şeyin özgüven olduğunun altını çiziyor. Head&Shoulders, Basketbol Süper Ligi’ni de “Özgüven” sponsoru olarak desteklemeye devam ediyor.

Head&Shoulders, erkeklere özel geliştirdiği Men Ultra serisinin reklam kampanyasında, Türkiye basketbolunun sevilen isimleriyle bir araya geliyor. Reklam filminde erkeklerin saçlarının en fazla yıpranabileceği anlar, basketbol maçından kareler ile aktarılarak, saçları güçlendiren yeni yüksek performanslı içerikleriyle Head&Shoulders Men Ultra serisinin bu anlarda bile kepeği %100’e kadar önlerken, saçlara en iyi formunu kazandıracağının altı çiziliyor.

Head&Shoulders’ın kampanyası kapsamında; son 3 yıldır Head&Shoulders’ın marka elçisi Türkiye A Milli Basketbol Takımı’nın başarılı ve genç oyuncusu Cedi Osman’ın yanı sıra Egehan Arna, Tibor Pleiss ve Barış Ermiş gibi önemli basketbolcuların rol aldığı bir reklam filmine imza attı. Reklam filminde başarılı basketbolcular Men Ultra ile kazanmanın kafada başlayacağına dikkat çekiyor.

Basketbolda başarının vazgeçilmez kuralının, çok çalışmak ve özgüven olduğunu söyleyen Head&Shoulders marka elçisi Cedi Osman şunları söylüyor;

“Marka iş birlikleri profesyonel sporcuların hayatlarının önemli bir parçası. Ben de dünyanın bir numarası Head&Shoulders’ın marka elçisi olduğum için çok mutluyum. Head&Shoulders’ın “Kazanmak Kafada Başlar” mottosu tam olarak beni yansıtıyor diyebilirim. Ben de her maçı kafamda oynarım ve kazanırım. Maçı sahada oynuyor olabilirsiniz ama onu çok öncesinde kafanızda kazanırsınız. Kafanızda bitirmediğiniz, kazanmadığınız maçı sahada da kazanamazsınız. Ayrıca, özellikle maçlarda ama hayatımızın birçok noktasında, erkekler olarak bizlerin de saçları yıpranıyor. İşte tam da bunun için herkese Head&Shoulders Men Ultra’yı öneriyorum. Bu sadece biz erkekler için!”

Men Ultra serisi, farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun 4 şampuandan oluşuyor:  Aktif saç derisi arındırıcısıyla güçlendirilmiş Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü; nane ferahlığı ile güçlendirilmiş Men Ultra Ekstra Spor Rahatlığı; kafeinli formülü ile Saç Dökülmelerine Karşı ve rahatlatıcı sandal ağacı özüyle güçlendirilmiş Men Ultra Old Spice.

 

Son Yazılar