Meysu, Çin’de ofis açmayı planlıyor

meysu

Meysu, Kayseri fabrikasında bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda fabrika ve yatırımları hakkında bilgi veren Meysu Genel Müdürü Osman Güldüoğlu, 2018’de Çin’e ofis açma planları olduğunu belirtti.

Meysu’nun son yıllarda yaptığı atılımla pazar payını ve karlılığını artırdığını söyleyen Meysu Genel Müdürü Osman Güldüoğlu, kurumsallaşmaya verdikleri önem ve yenilikçi vizyonlarıyla büyümeyi sürdüreceklerini belirtiyor;

1969’dan bu yana ülkemizde meyve suyuna adını veren bir marka olarak, her geçen yıl sektörümüzde lider olma yolunda hızlı adımlar atıyoruz. Her yıl ortalama yüzde 25 oranında büyüme gerçekleştiriyoruz. Son dört yılda ise neredeyse iki kat büyüdük.

2017 yılının ilk altı ayındaki büyüme oranımız yüzde 22. Yılsonunda ciromuzu minimum yüzde 20 oranında artırmayı planlıyoruz. Beş kıtada 60 ülkeye içecek ihraç ediyoruz, 2018’de bu rakamı 70’e çıkarmayı hedefliyoruz. Hedef pazarlarımız arasında ise Orta Doğu ve Asya bulunuyor.

Zengin ürün çeşitliliğimize ek olarak, tüm dünyadan tüketicilerimize yeni tatlar deneyimleme imkanı sunabilmek için Ar-Ge çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Çocukluğumuzun meyve suyu olan Meysu artık modern üretim tesislerinde kaliteli, sağlıklı, yenilikçi ürünler üreten, ulusal ve uluslararası platformda güvenilir bir şirket olma yolunda hızla ilerleyen bir içecek markası haline geldi. 2018 yılında üretim kapasitemizi artırarak başta Çin olmak üzere farklı ülkelerde ofis açarak dağıtım ağımızı genişleteceğiz.”

Son Yazılar