Hero Baby’den yeni reklam filmi

hero baby

Hero Baby, 8 tahıllı kaşık mamaları için yeni bir reklam filmine imza attı. Filmde, bebeklerini uyku öncesi doyurucu tahıllı mamayla besleyen annelerin, bebeklerinin huzurla ve kesintisiz uyumasından duyduğu huzur ve mutluluk vurgulanıyor.

Hero Baby’nin 8 tahıllı kaşık mamaları için hazırlanan yeni reklam filmi yayınlandı. Film, bir annenin uyku öncesinde bebeğini Hero Baby 8 tahıllı meyveli kaşık mamayla beslemesiyle başlıyor. Filmde mamasını yedikten sonra karnı doyan ve huzurla uykuya dalan bebeğini gören annenin duyduğu mutluluk vurgulanıyor. Bebeklerinin tam olarak doyup doymadığından emin olamayan bu yüzden de uykusunun sık sık kesileceğinden korkan annelere hitap eden filmde, Hero Baby tahıllı mamalarında yer alan 8 tahıl ve meyvelerin hem bebeği tok tuttuğunu, hem de besleyici özelliğini ön plana çıkarıyor. Filmde Hero Baby tahıllı mama ile bebeğinin karnının tok olduğundan ve uykusunun açlık nedeniyle bölünmeyeceğinden emin olan anne, gönül rahatlığıyla kendine ve ailenin diğer fertlerine vakit ayırabiliyor.

Gerçek hayatta da 2 çocuk annesi olan ve filme anne rolüyle katkı sağlayan Fatma Sayan Kakaçoğlu (Milkandmom) reklam filminde doğallığı ve samimiyeti ile dikkat çekiyor. Özellikle annelerin sosyal medyada da yakından tanıdığı ve takip ettiği Kakaçoğlu’nun anne olmaya dair samimi paylaşımları, takipçileri tarafından ilgiyle izleniyor. Kakaçoğlu’nun büyük oğlu Efe ve küçük oğlu Ege de reklam filminde anneleri ile beraber olmanın keyfini çıkarıyor.

Son Yazılar