İspanyol Montibello Türkiye’de

kopaş kozmetik

Montibello, kozmetik ve kişisel bakım kategorisi şirketlerinden Kopaş Kozmetik ile  Türkiye pazarına girdi.

1967’de Barselona’da kurulan ve 50 yıldır İspanya’da profesyonel saç boyası ürünlerine imza atan İspanyol Montibello, Türkiye pazarına girdi. Montibello, inovasyon ve Ar-Ge’ye yoğun yatırım yapan bir marka. Montibello, stratejik açıdan çok önemli bir pazar olan Türkiye’de iddialı olduğunu belirtti.

Kopaş Kozmetik, bünyesinde bulundurduğu Dalin, Sesu, Alix Avien, XO, Voila, Ivola, Alix Professional, Dr. Beckmann ve Foot Doctor gibi kozmetik ve kişisel bakım markaları, yıllardır Türk tüketicilerinin hayatlarında bulunuyor. Kopaş Kozmetik, şimdi de sektörde ürünleri ve inovatif bakış açısıyla fark yaratmış Montibello ile iş birliği yapıyor.

Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt, “Montibello yalnızca İspanya’nın değil, dünyanın en önemli güzellik ve bakım markalarından biri. Saç tasarımı sektöründe global trendleri belirleyen öncü bir rol üstleniyor. Biz de bu iş birliğiyle global trendlere daha yakın olma, farklı ülkelerde varlığı olan bir kozmetik markasının iletişim ağında olma ve global dünyaya açılma avantajlarına sahip olacağız. Kopaş Kozmetik olarak dağıtımdaki deneyimimiz ve güvencemizle Montibello ürünlerini Türkiye’deki kuaförlerle buluşturacağız ve gücümüze güç katarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kozmetik sektöründeki payımızı arttırma ve büyüme stratejimize katkıda bulunma açısından Montibello iş birliği önemli bir rol oynayacak” dedi.

Son Yazılar