Unilever IdeaTrophy başvuruları başladı

uniliver

Üniversite öğrencilerine kendilerini geliştirme ve deneme fırsatı veren Unilever IdeaTrophy’nin 16’ıncısına başvurular 22 Ekim’e kadar sürüyor.

Üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin gerçek iş hayatının zorlukları ile tanışması ve pazarlama alanında yeni beceriler kazanmasını hedefleyen Unilever IdeaTrophy bu yıl 16. kez düzenleniyor. Her yıl farklı bir Unilever markasının sahiplendiği yarışmanın bu yılki markası ise Axe oldu. Katılmak isteyenlerin yaratıcı sihirlerini ortaya koyacakları yarışma üç aşamadan oluşuyor. Yarışmanın resmi web sitesi www.ideatrophy.com adresinden 22 Ekim’e kadar yapılabilecek başvurular sonrasında yarı final ve Final Kampı ile devam ediyor. Unilever IdeaTrophy’de yarışmacılar önceki yıl olduğu gibi bu yıl da bireysel olarak yarışmaya başvurabiliyor.

Unilever Türkiye Yönetim Kurulu tarafından Final Kampı’nda belirlenen bir takım Londra düzenlenen Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil etme, Unilever’de staj yapma ve MacBook Air, iPad, iPhone gibi ürünlerin de aralarında olduğu ödülleri kazanma şansını yakalıyor.

Son Yazılar