Ekici Peynir, Çocuk Fuarı’nda ailelerle buluşuyor

ekici

15-17 Aralık tarihleri arasında düzenlenen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na katılacak olan Ekici, fuarda çocuklara ve ebeveynlere özel etkinlikler düzenleyecek, çocuklara peynir yedirme konusunda annelere yardımcı olacak tarifler verecek. Fuarın ikinci günü, ünlü diyetisyen Elvan Odabaşı’yla birlikte “Ebeveynlerin Yaptığı Hatalı Yeme Davranışları ve Çocuk Beslenmesinde Peynirin Önemi” temalı söyleşiye katılacak olan Ekici Peynir Pazarlama Direktör Elçin Ekici Öztürk, Elçin Ateş Ersoy yönetiminde gerçekleşecek olan panelde kendi annelik tecrübelerini de katılımcılarla paylaşaca

Ekici Peynir, 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda yerini alıyor. Ekici Peynir standında düzenlenecek etkinliklerden geri dönüşüm atölyesinde çocuklar, Ekici ambalajlarını kullanarak kumbara, kalemlik gibi eşyalar tasarlayacak. Aileler ise Ekici Top Peynirim’le oynanacak peynir transferi oyunuyla hediyeler kazanma fırsatı bulacak.

Fuarda ünlü diyetisyen Elvan Odabaşı ile “Ebeveynlerin Yaptığı Hatalı Yeme Davranışları ve Çocuk Beslenmesinde Peynirin Önemi” temalı söyleşiye katılacak olan Ekici Pazarlama Direktörü Elçin Ekici Öztürk, Elçin Ateş Ersoy yönetiminde gerçekleşecek olan panelde kendi annelik tecrübelerini aileler ile paylaşacak. Yanı sıra Ekici Peynir ürünleri, fuara özel fiyatlarıyla tüketicilerle buluşacak.

Son Yazılar