Keskinoğlu kurumsal kimliğini yeniledi

keskinoğlu

2017’de kurumsal kimlik yenilemesi kapsamında birçok değişimi gerçekleştiren Keskinoğlu, kapasite artışı ve ekipman yenilemesi için de 15 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

2018’de 55’inci yılına giren Keskinoğlu, 2017’yi kapatırken konumlandırmasını “en lezzetli duygu” olarak değiştirdi ve şirket logosunda da modernleşmeye gitti. Keskinoğlu, 2018’deki pazarlama iletişimi faaliyetlerinde ise; duygusal pazarlama stratejilerine ağrılık verecek. Logo ambleminde ise kalpten doğan bir horoz figürü kullanan Keskinoğlu, logo ve kurumsal kimlik değişimi için 10 milyon TL yatırım gerçekleştirdi. Keskinoğlu sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için de tüm ürün ambalajlarına Protein Kaynağı ifadesiyle özel bir amblem ekledi.

2017’yi tepeden tırnağa değişim yılı ilan eden Keskinoğlu’nun yönetimi ise,Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Keskinoğlu ve Başkan Yardımcısı Mehmet Keskinoğlu’nun önderliğinde; Deloitte eski CEO’su Hüseyin Gürer, Deloitte eski CFO’su Murat Şanal, Yapı Kredi Bankası eski Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Bayazıt, EBSO (Ege Bölgesi Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’dan oluşan Danışma Kurulu ile birlikte gerçekleştiriliyor.

Son Yazılar