Şenpiliç’ten yeni reklam filmi

şenpiliç

 

Şenpiliç, yeni bir reklam filmiyle izleyiciyle buluşuyor.

Köyler, kentler, evler, sofralar değişse de değişmeyen değerlerimizi anlatan filmde, sofrada paylaşılan bir lokma aşın bizi bir arada tutan ve soframızın bereketini arttıran en önemli değerlerimizden biri olduğu fikrinden yola çıkıldı.

Şenpiliç Yönetim Kurulu Üyesi Gül Gürdamar Altıkulaç, reklam filmine ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “Bu yıl 40. yılını kutlayan Şenpiliç, özellikle son 10 yılda, üretimde olduğu kadar, reklam, satış ve pazarlama çalışmalarıyla da piliç sektörünün liderliğini almış bir marka. Tavuk gibi temel bir gıdayı insanlara ulaştırıyoruz ve hemen her sofrada lezzetlerimizle yer alıyoruz. O yüzden de çıkış noktamız, bu ülkeye, bize has gelenekler ve değerler oldu. Paylaşmaya, berekete, birlikte olmaya inanan bir toplumun sofrasında yer almanın gururuyla tüm ülkeye teşekkür etmek istedik.”

Propaganda reklam ajansı tarafından İzmir’in Şirince ilçesinde 3 gün boyunca yapılan çekimlerde rol alan oyuncular, filmdeki samimiyet duygusunu güçlü tutmak amacıyla başta Şirince olmak üzere çevre köylerden seçildi.

Son Yazılar