Nestlé Damak yeni reklam filmini yayınladı

damak

Nestlé Damak, herkesi #bidamakgüzellik yapmaya davet ettiği yeni reklam kampanyasını izleyicilerin beğenisine sundu.

Nestlé’nin #bidamakgüzellik yapmaya davet ettiği reklam filmi üç kısa hikayeden oluşuyor. İlk sahnede, yurtdışında özlemini çekeceğini düşünerek kızının cebine bir paket Damak bırakan düşünceli babanın kızına o an yaşattığı mutluluk anlatılıyor. Filmin devamında ise yoğun bir iş gününde çekmecede bulduğu bir paket Damak’la güzel bir mola veren çalışana ve çocuklarını uyuttuktan sonra kendine #bidamakgüzellik yapan tatlı bir yorgunluk içindeki anneye yer veriliyor.

Nestlé Damak reklam filminde insanları hem kendilerine hem de sevdiklerine #bidamakgüzellik yapmaya çağırıyor. Özlemin hissedildiği anlarda, yoğun iş temposunun içinde olunan zamanlarda ve insanın kendisiyle başbaşa kaldığı anlarda yaşanan bir dokunuşun hayatı çok daha güzel bir hale getirebileceği anlık duygu değişimleriyle gösteriliyor.

Nestlé Türkiye ekibi ve Manajans JWT İstanbul imzası taşıyan reklam kampanyasına, prodüksiyon tarafında Ahmet Bayık, Çağrı Erdoğan ve Zeynep Türkmen liderlik ediyor. Mindshare Türkiye’nin medya planlamasını gerçekleştirdiği kampanya, #bidamakgüzellik hashtag’iyle TV, açık hava ve dijital mecralarda karşımıza çıkarak izleyiciyi kendisine ve sevdiklerine #bidamakgüzellik yapmaya çağırıyor.

 

Son Yazılar