Mondelēz International Türkiye’ye 2 Stevie Ödülü

mondelez

Mondelēz International Türkiye, bu yıl 12.’si düzenlenen ve 23 Şubat’ta Las Vegas’ta gerçekleştirilen Uluslararası Stevie Satış & Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde ‘Satışın 6 Adımı Oyunu’ ve ‘Kasaba Pazarı Aktivasyonu’ projeleriyle Altın ve Gümüş Stevie kazandı.

Mondelēz International, Türkiye’de gerçekleştirdiği satış projeleriyle Stevie ödüllerinden iki ödülle döndü. Mondelēz International Türkiye, ‘Yılın Satış Eğitim ve Koçluk Programı’ kategorisinde ‘Satışın 6 Adımı Oyunu’ projesi ile Altın Stevie, ‘Satışta Devrim’ kategorisinde ‘Kasaba Pazarı Aktivasyonu’ projesi ile de Gümüş Stevie’nin sahibi oldu.

‘Satışın 6 Adımı Oyunu’ projesi, satış tekniklerini, sahada bulunan 1000’in üzerinde satış ekibine öğretmeyi amaçlarken ‘Kasaba Pazarı Aktivasyonu’ projesinde Kent markası için geleneksel kanal noktalarına ek olarak ürünlerin kasaba pazarlarında da tüketicilerle buluşması sağlandı.

Tüm dünyada her ölçekte şirketten ve her türlü iş kolundan toplam 2500 projenin aday olduğu ve ödüllerin 150 bağımsız jürinin puanlamasıyla verildiği etkinlik, 23 Şubat gecesi Las Vegas’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Mondelēz International Türkiye, aynı zamanda kendi kategorisinde ödül kazanan tek marka oldu.

Son Yazılar