Sedat Tahir A.Ş.-COOK’a “Anadolu markaları” ödülü

cook

Sedat Tahir A.Ş.-COOK Türkiye’nin yükselişine öncülük eden markalar arasında yerini aldı. Vodafone Türkiye ve Fibabanka sponsorluğunda, Capital ve Ekonomist dergilerinin ev sahipliğinde bu yıl 10’uncu kez gerçekleştirilen “Anadolu Markaları” yarışması sonuçlandı.Büyük işletmeler-imalat kategorisinde üçüncülük Ödülüne layık görülen Sedat Tahir AŞ.- COOK Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Tiritoğlu “ markalaşma yolunda bizleri teşvik eden ve yüreklendiren bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen ve bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum“ dedi.

edat Tahir A.Ş.-COOK, markalaşma konusunda ortaya koyduğu başarıdan dolayı ödüle layık görüldü. Vodafone Türkiye ve Fibabanka sponsorluğunda, bu yıl 10’uncu kez gerçekleştirilen “Anadolu markaları” yarışmasında ödül alan firmalar arasında yerini alan Cook markası adına ödülü Genel Müdür YardımcısıGökhan Tiritoğlu aldı. Tiritoğlu “1984 yılından beri hız kesmeden devam eden global markalaşma yolculuğumuzu çok özel bir ödül ile taçlandırıyoruz. Organizasyonu düzenleyen Capital ve Ekonomist dergilerine, ve bizi ödüle layık gören değerli jüri üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bu başarının asıl sahibi olan tüm çalışma arkadaşlarıma, bizimle aynı yolda yürüyen tüm iş ortaklarımıza ve bizi tercih eden tüm tüketicilerimize de gönülden teşekkür ediyorum.” dedi

Markalaşma yolunda aldığı yol ve başarıları nedeniyle Toplam 4 kategoride 17 ödülün sahibini bulduğu tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Son Yazılar