Prima’dan anne adaylarına özel yeni uygulama

prima

P&G’nin bebek bezi markası Prima, “Doğum Yapacağınız Tarihi Hesaplayın” uygulamasıyla anne adaylarının bebeklerine ne zaman kavuşacakları tarihi tahmini olarak gösteriyor. Uygulamadan www.prima.com.tr‘ye üye olan tüm anne adayları faydalanabiliyor.

Anne adaylarının hamile olduklarını öğrendikten sonra en çok merak ettikleri konuların başında bebeklerini ne zaman kucaklarına alacakları geliyor. P&G’ninbebek bezi markası Prima’nın bu doğrultuda geliştirdiği yeni “Doğum Yapacağınız Tarihi Hesaplayın” uygulaması da anne adaylarına, bebeklerinin doğum tarihini tahmini olarak gösteriyor.

Bebeğinin tahmini doğum tarihini hesaplamak isteyen anne adayının tek yapması gereken www.prima.com.tr‘ye üye olduktan sonra “Doğum Yapacağınız Tarihi Hesaplayın” uygulamasında son regl günü ve döngü aralığını girmek. Bebeğinin tahmini doğum tarihini öğrenen anne adayı, bu sayede doğum hazırlıklarına başlayabileceği en uygun zamanı da planlamış oluyor. Ayrıca Prima bu özel uygulamasıyla anne adayına; hamileliğinin bulunduğu haftaya göre bebeğinin tahmini boyu ve kilosu, gelişimi ve haftalara göre kontrol listesi gibi farklı bilgiler de veriyor.

 

Son Yazılar