Balparmak BallıMix yenilendi

ballımix

Balparmak’ın  ürünü BallıMix, daha yoğun fındık daha kolay sürülür kıvamıyla yeniden sofralarda. BallıMix’in balı Balparmak’tan, fındığı  Doğu Karadeniz’den.

Balparmak, serinin ilk ürünü Ballımix’i yeniledi: BallıMix, daha çok fındık tadına, daha kolay sürülebilir bir kıvama sahip.

 

Balparmak’ın, ballı fındık ezmesi BallıMix’i tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak yenilediğini söyleyen Balparmak Pazarlama Direktörü Dr. Pınar Nokay, yaptıkları araştırmanın sonuçlarını da aktardı: “Balparmak olarak yaptığımız tüketici anketinin sonuçlarına göre; görüştüğümüz 331 annenin yüzde 42’sinin çocuğuna verdiği atıştırmalıkların doğal olmasına öncelik verdiğini, yüzde 32’sinin ise önceliği, atıştırmalığın katkısız olmasına verdiğini tespit ettik. *Araştırmamıza katılan annelerin %93’ü çocuklarına **atıştırmalık verirken suçluluk duygusu hissettiğini belirtti. Şeker içermeyen, yoğun bal ve fındığın harmanlanmasıyla yepyeni bir alternatif olan BallıMix’i, her yaş grubu keyifle ve güvenle tüketebilir.”

Balparmak BallıMix, ulusal marketlerde, 375 gramlık cam kavanozlarda tüketicileriyle buluşuyor.

Son Yazılar