Metro’nun insan kaynakları Avrupa’da tescillendi

metro

İşe alım süreçleri, yetenek yönetimi uygulamaları, performans yönetimi gibi insan kaynakları uygulamalarının detaylı olarak değerlendirilmesi sonucunda Metro Toptancı Market, Türkiye’de ve faaliyet gösterdiği 8 diğer ülkede “En İyi İşveren” sertifikasyonu almaya hak kazandı.

Metro Toptancı Market’in insan kaynakları uygulamaları, Türkiye’nin yanı sıra Metro’nun faaliyet gösterdiği Belçika, Bulgaristan, Fransa, Hırvatistan, İtalya, Pakistan, Polonya ve Portekiz’de, global bağımsız araştırma şirketi Top Employers Enstitüsü’nün yaptığı değerlendirme sonucunda “En İyi İşverenler Sertifikasyonu” almaya hak kazandı.

Metro Toptancı Market Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Esra Dağver; “Çalışanlarımızın memnuniyet ve bağlılığı bizim en çok önemsediğimiz konular arasında yer alıyor. İnsan Kaynakları uygulamalarımızın bağımsız bir araştırma şirketi tarafından takdir edilmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Bu sertifika, Metro Toptancı Market Türkiye’nin, doğru insan kaynakları stratejisi ve uygulamalarına sahip olduğunun bir göstergesi oldukça önemli. Başarılarımızın devamı ve çalışanlarımızın mutluluğu için önümüzdeki günlerde de en uygun İnsan Kaynakları stratejileri geliştirmeye ve uygulamaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Son Yazılar