Teksüt’ten Çiçek Tereyağı

teksüt

Teksüt, 400 gramlık yeni tereyağını pazara sundu. Çiçek şeklindeki ambalajı nedeniyle Teksüt Çiçek Tereyağı olarak tanımlanan bu yeni ürün, olgunlaştırılmış süt kremasından geleneksel yayık sistemiyle üretildi.

Tereyağı konusunda uzun yıllardır tüketicilere çeşitli boyut ve ambalajlarda seçenekler sunan Teksüt, bu kez Çiçek Tereyağı’nı sofralara sunuyor.

Ergonomik kullanımı hedefleyen çiçek formundaki ambalajı nedeniyle Çiçek Tereyağı adıyla Teksüt ailesine katılan bu yeni ürün 400 gramlık ambalajlar içerisinde yer alıyor.

Teksüt Çiçek Tereyağı, olgunlaştırılmış süt kremasıyla üretiliyor, yüzde 82 süt yağı içeriyor ve geleneksel yöntemler izlenerek yayık sistemiyle hazırlanıyor.

Yüksek kaliteli sütten, yüksek kaliteli tereyağı ürettiklerini söyleyen Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, “Hem kaliteli ve markalı tereyağı noktasında gıda piyasasına katkıda bulunmak, hem de tereyağı tüketiminin yaygınlaşmasına destek vermek istiyoruz. Bu nedenle Teksüt olarak en güzel sütten, en güzel tereyağını, çiçek formunda güzellikle tüketicilerimize sunuyoruz” bilgisini paylaştı.

 

Son Yazılar