21. Araştırma Zirvesi başlıyor

TÜAD

TÜAD tarafından bu yıl 21’incisi düzenlenen Araştırma Zirvesi, “Derin Etki” teması ve ilk günü Handan Esmer’in açılış konuşması ile ilk gününe başlayacak. Handan Esmer yapacak. Handan Esmer’in açılış konuşmasının ardından “Derin Etki” teması bağlamında ilk konuşmayı İngiltere’nin sektör kuruluşu Market Research Society’nin CEO’su Jane Frost gerçekleştirecek.

Zirvenin ilk gününde Çaytaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Yavuz Sütlüoğlu, Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş, Gemius Türkiye Ülke Müdürü İdil Kesten, Nielsen Medya Genel Müdürü Erdem Tolon ve ThinkNeuro CEO’su Yener Girişken’in de yer aldığı uzman ve yöneticiler konuşmalarıyla yer alacak. Zirvenin ikinci gününe ise Avrupa Düşünce ve Pazarlama Araştırmaları Birliği ESOMAR’ın Genel Direktörü Finn Raben,  CarrefourSa Genel Müdürü Hakan Ergin, Mindshare Türkiye CEO’su Bülent Yar ve Sia Insight Kurucu Ortağı Didem Okumuşoğlu gibi isimlerin yanı sıra Kadir Çöpdemir, Mehmet Genç ve Sedef İybar da konuşmacı olarak katılacak.

 

Araştırma sektörü, iletişim ve reklam dünyasından profesyonelleri bir araya getiren Araştırma Zirvesi’nin moderatörlüğünü, gazeteci ve yazar Fatoş Karahasan gerçekleştirecek. Çaykur’un ana sponsoru olduğu zirvede konuşmalara ek olarak çeşitli performanslar ve ödül takdimleri de yer alacak.

 

 

Son Yazılar