Muratbey’e Avrasya Kalite Ödülü

muratbey

Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği’nin düzenlediği Avrasya Kalite Ödüllerinde süt ve süt ürünleri kategorisinde En İyi Peynir Markası ödülü Muratbey’e geldi.

Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından her yıl iş, siyaset ve sanat dünyasından tüketici dostu kişi ve kuruluşların çalışmaları göz önünde bulundurularak belirlenen Avrasya Kalite Ödülleri 2018’de Muratbey, süt ve süt ürünleri kategorisinde En İyi Peynir Markası ödülüne layık görüldü.

Avrasya Kalite Ödülü Sertifikası almaya hak kazanan Muratbey için “Avrasya Tüketici Koruma Derneği, tüketici memnuniyetini araştırdı. Akılda kalan, tüketiciye sağladığı güven ve kalite ile sektöründe fark yaratan En İyi Peynir Markası” açıklaması yapıldı. Yaşam kalitesini yükseltmek için tüketiciye ürün ve hizmet sunan, satış sonrası hizmetleri ile tüketici memnuniyetini ön planda tutan, ulusal ve uluslararası markaların yöneticileri ile birlikte tüketiciye en iyiyi verebilmek için yarışan markaların değerlendirildiği platform, süt ve süt ürünleri kategorisinde En İyi Peynir Markası olarak Muratbey’i seçti.

 

Son Yazılar