Teksüt, YZB’de Destek Sponsoru

teksüt

Teksüt, 11-12 Nisan günlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliğine Destek Sponsoru olarak katılıyor.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı (YZB) için geri sayım devam ediyor. Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalarla yerel zincir marketleri bir araya getiren etkinlik, bu yıl 10’uncu yılını kutluyor. Teksüt de bu etkinlikte standıyla yer alıyor.

Etkinliği değerlendiren Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, “Yerel marketler, ulusal ve uluslararası hedeflere koşan yerli markaların kendilerine alan bulmaları açısından çok kıymetli bir misyona sahipler. Perakende sektörünün dengeli büyümesine önemli destekte bulunuyor ve yerli markaların tüketicilerle buluşma kanallarını çeşitlendiriyorlar. Aynı şekilde yerli markalar da, oluşturdukları ekonomik hareketlilikle yerel marketlerin büyümesine önemli katkı sağlıyorlar. Bu karşılıklı etkileşimi perçinleyen bir organizasyon olarak öne çıkan Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliğine biz de ‘Destek Sponsoru’ olarak dahil olduk. Organizasyondaki standımızda sektör profesyonellerine ürünlerimizi tanıtacağız, üretim ve yeniliklerimize ilişkin bilgi aktaracağız” diye konuştu.

Son Yazılar