Orkid, Perakendede Kadının Gücü Zirvesi’nde

orkid

 Orkid,perakende sektöründe kadınların yarattığı değere dikkat çekmek amacıyla 20 Nisan 2018 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakendede Kadının Gücü Zirvesi’ndeki %100 Kadın başlıklı oturuma sponsor oldu. Ayşe Arman’ın moderatörlüğünü yaptığı oturumda birçok ünlü isim de hikayelerini anlattı.

Perakende sektöründe kadınların yarattığı değere dikkat çekmek amacıyla Birleşmiş Markalar Derneği tarafından düzenlenen ve Orkid’in de sponsor olduğu Perakendede Kadının Gücü Zirvesi 20 Nisan 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Perakendenin lider isimlerinin yer aldığı ve dört oturum şeklinde gerçekleşen zirvede, perakende sektörünün istihdam gücü, yeni dönemin büyüme planları, dijitalleşme ve yeni trendler konuşuldu.

Orkid sponsorluğunda gerçekleşen zirvenin son oturumu “%100 Kadın” Ayşe Arman moderatörlüğünde ünlü isimlerin katılımıyla yapıldı. P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, böyle bir etkinlikte güçlü ve başarılı kadınlarla bir arada bulunmaktan duyduğu mutluluğu belirterek şunları söyledi:

P&G olarak sorumlu bir kurumsal vatandaş olmanın önemine canı gönülden inanıyoruz. Topluma Katkı projelerimizden, kadın-erkek eşitliği programlarımıza, çevresel sosyal sorumluluk faaliyetlerimizden çeşitlilik ve dahil etme prensibimize kadar bir çok alanda üzerimize düşeni yapmaktan ve son 2 yılda yaklaşık 5 milyon kişinin hayatına dokunmaktan gurur duyuyoruz.Orkid markamızla kadınlar için adeta özgürlük marşı haline gelen “ Çocuk da yaparım kariyer de” şarkısını 14 yıl önce Türk kadınlarına armağan ederek çalışan kadın imajını gündeme getirdik ve güçlendirdik.Ayrıca, genç kızlarımıza yönelik başlattığımız “KızGibi” kampanyamızla ergenlik dönemindeki genç kızlarımıza özgüven aşılamayı amaçladık. Ve genç kızlarımıza “#KızGibi yaptığınız her şey en iyi şekilde yapılmış demektir!, Kendinizle gurur duyun.” dedik. P&G olarak Türkiye’deki ve dünyadaki genç kızların ve kadınların yapabileceğinin en iyisini yapmalarına destek olmaya devam edecegiz.”

Son Yazılar