Bizim Toptan, PROSAF ile hedef büyüttü

bizim toptan market

Bizim Toptan, geleneksel ve ev dışı tüketim noktalarına ulaşmak için kurduğu profesyonel satış ekibi PROSAF (Professional Sales Force) ile hedef büyüttü.

Bizim Toptan Satış Mağazaları, bünyesinde bulunan yerel ve ulusal alternatif tüm markaları müşterilerine “yerinde teslim” etmek amacıyla profesyonel satış ekibi PROSAF’ı kurarak hizmet alanını daha da genişletti.

Benzin istasyonları marketleri, okul ve hastane kantinleri, fastfood noktaları, büfe, kafe gibi noktalara etkin satış hizmeti veren bir mikro dağıtım kanalı olan PROSAF sayesinde Bizim Toptan müşterileri, ihtiyacı olan kuru gıdadan temizlik ürünlerine, atıştırmalıktan soğuk-sıcak içeceklere kadar tüm ürünleri, tek bir tedarikçiden, “online sipariş”, “esnek ödeme seçenekleri”, “yerinde teslim”, “kolay iade ve değişim”  gibi avantajlarla sağlıyor. Bizim Toptan, PROSAF ile sektörde alanında öncü olan büyük zincir firmalardan küçük yerel işletmelere kadar 3 binden fazla iş yerine hizmet sunuyor.

Bizim Toptan PROSAF’ın mevcut yetkinlikleri, hizmet modeli ve yaygınlığı ile sektörün en prestijli satış ekibi olacağını belirten Bizim Toptan Özel Satış Kanalları Direktörü Veysel Hasanhocaoğlu, “Satışlarımız geçen yıla kıyasla yüzde 100 artış gösterdi. Operasyonel ve lojistik verimli yeni çalışma modelimiz satışlarımıza ciddi katkı sağlayacak. PROSAF ekibiyle Bizim Toptan müşterileri ihtiyaç duydukları tüm ürünleri en hızlı ve rekabetçi şekilde temin edebilecek. Müşterilerimiz bizim hangi gün ve saatlerde ziyaret edeceğimizi bilecek. PROSAF ekibi müşterilerimizi yerinde ziyaret ettikleri gibi online ve çağrı merkezi gibi tüm satış yönetim araçlarımızı kullanabilecekler. Son bir yılda Türkiye’nin 12 farklı ilinde yaptığımız operasyonu 21 şehre çıkarttık. 100 kişilik satış ekibi ve 50’den fazla dağıtım aracıyla hizmet veren operasyonumuz 2018 yılı sonu itibarıyla Türkiye’deki tüm stratejik lokasyonlarda hizmet verecek” dedi.

Bizim Toptan’ın profesyonel satış ekibi PROSAF, Türkiye’nin tatil beldelerindeki yatlara da Marine Service ile hizmet verecek. Bu özel hizmet hakkında Veysel Hasanhocaoğlu şu bilgileri verdi: “Sektöründe çok geniş kitle ve farklı müşteri profiline hizmet veren Bizim Toptan PROSAF ekibi, 2018 yazında yat müşterilerine Marine Service hizmeti de verecek. PROSAF, Marine Service operasyonu ile Kuşadası, Bodrum, Marmaris ve Fethiye’de yatların özel ihtiyaçlarını özel lojistik imkânlarıyla uygun fiyat, yüksek kalite ile standartlarını koruyarak temin edecek. Yurt içi ve uluslararası gemilerin kumanya ihtiyaçları için özel çözümler üreterek yerinde teslimat yapacak.”

Son Yazılar