Cornetto bu yaz Murat Boz ile “Geç Olmadan” diyor

cornetto
Cornetto,  pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta gerçekleşen bir basın toplantısıyla duyurdu. Bu işbirliği çerçevesinde Cornetto bu yaz gençlere Murat Boz ile “Geç Olmadan” diyerek seslenecek. 

Cornetto,  pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta Çırağan Kempinski’de gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla duyurdu. Sözleri Murat Boz ve Ümit Sayın, bestesi Murat Boz’a ait “Geç Olmadan” şarkısının klibi de ilk kez yayınlandı. Akyaka ve Göcek sahillerinde çekilen, Serdar Dönmez imzalı klip ve  reklam filminin de şarkısı olan “Geç Olmadan” misafirlerin büyük beğenisini topladı.

Cornetto’nun her yaz yaptığı sürpriz işbirliklerini ve şarkıları çok sevdiğini söyleyen Murat Boz, “Cornetto bana bu işbirliğini teklif ettiğinde büyük mutluluk duydum. Hayatta sadece geç kaldığım şeyler için pişman olur, bu yüzden hiçbir şeye geç kalmamak gerektiğine inanırım. Çünkü ne o pişmanlık ne de içinizi kemiren düşünceler asla bitmez. Geç kalmasam her şey farklı mı olurdu diye düşünür dururuz. İşte tam da bu nedenle Geç Olmadan diyeceğiz. Konu aşksa geç olmadan ilk adımı atmak lazım” dedi.

Son Yazılar