Tadım iki ödüle layık görüldü

tadım
Tadım, 2017 yılında lansmanını yaptığı kuruyemiş barlarıyla, Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda, “Yeniden Doğanlar” kategorisinde altın, “Tatlı-Tuzlu” kategorisinde gümüş ödüle uygun görüldü. 

Tadım, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması kabul edilen, reklam Oscarları olarak bilinen Effie Ödülleri’nden bir altın, bir de gümüş ödülle ayrıldı. Tadım’ın iki ödül birden almasını sağlayan kuruyemiş barlar, 2007 yılında Tadımca markasıyla pazara sunulmasının ardından, 2017 yılında yenilenerek Tadım Kuruyemiş Bar ismini aldı.

Antep fıstıklı, yer fıstıklı ve fındıklı olmak üzere 3 farklı çeşidi ve yüzde 60’ın üzerinde kuruyemiş ve kuru meyve oranıyla Tadım Barların çifte ödülle taçlandırılan reklam kampanyası, Rafineri imzasını taşıyor. “Lezzetin Farkına Var” sloganıyla 360 derece olarak kurgulanan kampanya, TV’nin yanı sıra, açık hava ve dijital alanda da desteklendi.

2017 yılı sonu ve 2018’in ilk aylarında, Tadım Bar ailesine bademli-portakallı ve sportif barı da ekleyen Tadım, kategoriyi genişletmeye devam ediyor.

 

Son Yazılar