Bizim Toptan’dan konsept dışı mağaza

bizimtoptan

Bizim Toptan, Pendik Marinturk AVM’de genel konseptinin dışında yeni mağazasını hizmete açtı.

Bizim Toptan, geçtiğimiz günlerde Pendik Marinturk AVM’de açtığı mağazasıyla müşterilerini yeni bir konseptle tanıştırdı. Bizim Toptan, bu mağazayla ilk kez hem bir AVM’de hem de marinada hizmet vermeye başladı ve geleneksel müşteri portföyü dışında AVM ziyaretçilerinin ve marinada yer alan teknelerin de ihtiyaçlarına çözüm sunar hale geldi.

Pendik Marinturk AVM’de açılan yeni mağazada ev dışı tüketime yönelik meyve ve sebze için ayrı bir soğuk satış alanı, et ürünlerinde paketli ve MAP (özel paketli taze ürünler)  ürünlerin tüketiciyle buluşacağı arındırılmış bir satış alanı yer alıyor. Buna ek olarak süt ürün ve işlenmiş et ürünleri için de soğutuculu özel sergileme alanları bulunuyor.

Yeni konsept mağazada özel listelenmiş ithal peynirler, özel işlenmiş et ve balık ürünlerine ek geniş yelpazeli ürün gamının yer aldığı meyve sebze reyonu mağaza bütünlüğünü tamamlanıyor. Marinturk AVM mağazasında uzman personeliyle bin 200 metrekare bir alanda hizmet verecek.

Bizim Toptan Satış  Direktörü Tarık Duvan yeni mağaza hakkında şöyle konuştu: “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz satışlardan elde ettiğimiz tecrübe ve yeni ürün portföyümüzle Bizim Toptan müşterisi olma potansiyeline sahip 4 bin noktayla açılış öncesi bire bir iletişime geçtik. Bu çalışmalarla potansiyel müşterileri Bizim Toptan müşterisi yapmak için aksiyonlar aldık. Yeni konsept mağazamızın ilerleyen dönemlerde Bizim Toptan ailesine rol model olabilecek bir işleyişte olacağına inanıyorum. Geleneksel ve ev dışı tüketim kanalının tüm ihtiyaçlarını bir arada barındırmaya bu yeni konseptimizle devam edeceğiz.”

Bizim Toptan, bünyesinde bulunan yerel ve ulusal tüm markaları müşterilerine “yerinde teslim” etmek amacıyla kurduğu profesyonel satış ekibi PROSAF Haziran ayından itibaren Marinturk AVM’de de hizmet vermeye başlayacak.

Son Yazılar