Tamek Zinde’den sürpriz gösteri

tamek

Tamek, Mart ayında pazara sunduğu form/sağlık segmentindeki yeni lansmanı Tamek Zinde’yi, İstanbul Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirdiği sürpriz gösteri ile tüketicilerle buluşturdu. Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal bölgesindeki trafik ışıklarında, yayalara yeşil yanmasıyla başladı.

Trafiğin durmasının ardından, aniden duyulan Tamek Zinde reklam müziği ve takım elbiseli baş dansçının cebinden çıkarttığı Tamek Zinde’yi içmesiyle başlayan gösteri, diğer dansçıların gelmesiyle devam etti. Gösterinin sonunda, dansçılar, Tamek Zinde’nin içeriğinde yer alan meyvelerle mini bir jonglör şov da yaptılar.

Sürpriz etkinlik, “Tamek Zinde ile İyi Beslen, Zinde Ol” pankartının açılması ve çevredeki yaya ve araçlara ürün dağıtılması ile sona erdi.

Tamek, Tamek Zinde Detox ve Tamek Zinde Vitaminli’nin tanıtımı amacıyla, Mayıs ayı boyunca Caddebostan sahili, Bebek sahili, Belgrad Ormanı gibi, aktif yaşamı tercih edenlerin sık ziyaret ettikleri alanlarda tadım aktivitesi yapmanın yanı sıra, plazalarda ve Diyetfest, Çaba Kermes gibi etkinliklerde de yer aldı.

Son Yazılar