Mondelēz International Türkiye’ye ödül

mondelez

Mondelēz International Türkiye, Secretcv’nin her yıl düzenlediği İK Zirvesi’nde bu yıl, ‘İK’nın Yıldızları’ ödülünü almaya hak kazandı.

Secretcv’nin düzenlediği ve Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey insan kaynakları yöneticilerini bir araya getiren Secretcv İK Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen İK’nın Yıldızları Ödülleri’nde Mondelēz International Türkiye İK ekibi ödüllendirildi. Kurumsal işe alım süreçlerine değer veren şirketlerin performanslarının değerlendirildiği Secretcv verilerine göre, Mondelēz International Türkiye İK’nın Yıldızları ödülünü, en çok ilan yayınlayan, yeni pozisyonlarla iş olanağı ve istihdam sağlayan şirket olarak, başvurulara yüzde 98 oranında ve eş zamanlı dönüş yapması ile aldı.

Çalışanlarının iş ve sosyal hayatlarına da olumlu yönde katkı sağlamaya yönelik çalışmalarına devam edeceklerini belirten Mondelēz International Türkiye İK Müdürü Pınar Caymaz; “Bu özel ödüle bizi layık gördükleri için çok mutluyuz. Mondelēz International Türkiye olarak değerlerimize her zaman önem verdik. Yaptığımız iç iletişim çalışmalarıyla tüm çalışanlarımız farklı alanlarda yeteneklerini geliştirme ve iş dışında da ekip arkadaşlarıyla sosyalleşme fırsatı buluyor” dedi.

 

 

Son Yazılar