Red Bull Hindistan cevizi ve Açai üzümüyle buluştu

redbull

2018 yazının Red Bull Summer Edition’ı raflarda yerini alıyor. Red Bull Summer Edition bu yıl Türkiye’de Hindistan cevizi ve Açai üzümlü tadıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Red Bull, Edition ürünleri portföyüne yaz için özel olarak çıkardığı bir yeni ürün ekledi. Red Bull Summer Edition, Red Bull enerji içeceğini, hindistan cevizi ve açai lezzetini aynı kutuda buluşturuyor. 1 Haziran’dan itibaren raflarda yerini alan ürün sadece bu yaz için sınırlı sayıda üretildi. Red Bull Summer Edition’a seçkin satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Red Bull Summer Edition, misket limonu, yaban mersini, ve tropikal meyve lezzetlerinin ardından Editions ailesinin dördüncü üyesi olarak Türkiye’deki tüketicisiyle buluşuyor.

1 Haziran- 31 Ağustos günleri arasında Red Bull Summer Edition açma halkasının altındaki kod ile, redbull.com/yazikanatlandir adresini ziyaret edenler Red Bull’un dünyasına adım atma hakkını kazanabilecek. Eylül ayında düzenlenecek Red Bull Music Festival’e davetiye hakkı, Mostar’da düzenlenecek Red Bull Cliff Diving’e katılım şansı ve Marmaris’te gerçekleşecek WRC’de Red Bull sporcusu Yağız Avcı ile co-drive deneyimi kazanmak için şansınızı deneyebilirsiniz.

Son Yazılar