Orkid, Filenin Sultanları’nın Resmi Sponsoru oldu

orkid

P&G’nin lider kadın bakım markası Orkid, Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzalanan anlaşmayla Türkiye Voleybol Milli Takımları Resmi Sponsoru oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve Milli Takım sporcularının hazır bulunduğu imza töreninde, 29 Eylül – 20 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası öncesi Milli Takım’a destek mesajları verildi.

P&G’nin  kadın bakım markası Orkid, Türkiye Voleybol Milli Takımları Resmi Sponsoru oldu. 6 Eylül Perşembe günü, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun ev sahipliğinde, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen imza törenine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve Milli Takım sporcularından Aslı Kalaç, Ceren Kestirengöz, Melisa Memiş ve Mislina Kılıç da katıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yaptığı konuşmada P&G markası Orkid’le işbirliklerinin geçmişine vurgu yaparak, Orkid’in Türkiye Voleybol Milli Takımlarına verdiği katkı ve destekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üstündağ konuşmasına şöyle devam etti; “Başarı dolu geçen bir Milli Takım sezonunu, Japonya’da düzenlenecek FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası’nda elde edeceğimiz göğsümüzü kabartacak sonuçlar ile taçlandırmak istiyoruz. Milli Takımımız, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde büyük bir başarıya imza atarak Dünya ikinciliği elde etti. Aynı başarıyı, Dünya Şampiyonası’nda da gösterme arzusundayız. Önümüzdeki yıl, Avrupa Şampiyonası gibi büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacağız. 2003 yılında Ankara’da ev sahipliği yaptığımız Avrupa Şampiyonası’nın ardından; 2019’da da Orkid ile işbirliği içinde olacağız. Bu bağlamda uzun yıllardır sürdürdüğümüz beraberlikten ve Türk voleyboluna gösterdikleri ilgi ve katkılardan dolayı bir kez daha Orkid ve tüm P&G ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.”

P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ise TVF resmi sponsorluğu ile spora ve genç kızlara verdikleri desteği bir adım öteye taşıyarak güçlendirdiklerini söyledi ve şöyle devam etti; Orkid olarak, 40 yıldır Türk kadınını ilklerle buluşturuyor, onların sağlıklı ve özgüvenli hissetmesi için yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Bu amaçla, eğitimden iş dünyasına kadar tüm alanlarda kendilerine güvenmeleri konusunda ilham veriyoruz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz ve toplumda adeta bir harekete dönüşen “Çocuk da yaparım kariyer de” ve #KızGibi projelerimizle kadının gücünün farkındalığını artırmaya çalışıyoruz. Kadınların ve genç kızların hem fiziksel hem de zihinsel olarak güçlendirilmesi ve özgüvenli hissetmesi için sporun rolü çok büyük. Orkid markamız ile 2003 yılında kadın voleybolunu desteklemeye başlayarak, bu konuda da bir ilki hayata geçirdik. Bu birliktelik sürecinde voleybolcularımız Avrupa Şampiyonası’nda elde ettiği tarihi başarı ile Türk kadınının gücünü tüm dünyaya gösterdi ve kuralları baştan yazdı. Bu başarı büyük bir farkındalık ve ilgi yarattı. O günden bugüne kadın sporcularımıza ve Türk sporunun gelişmesine desteğimiz devam etti. Bu yıl yeniden Filenin Sultanları ile güçlerimizi birleştirmekten ve Türk kadınının spordaki gücünü voleybol aracılığı ile dünyaya göstererek, meydan okumaktan gurur duyuyoruz. Kadın Voleybol Milli Takımları resmi sponsorluğumuzu bu yıl da ilk günkü heyecan ve mutlulukla sürdürerek, Milli Takımı’mıza destek olacağız. Önümüzde zorlu bir Dünya Voleybol Şampiyonası var ve inanıyoruz ki, bu güç birliğimiz ile tarihe geçecek yeni başarılara imza atacağız. İşbirliğimizin Federasyonumuz ve Milli Takımımız başta olmak üzere ülkemiz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

Filenin Sultanları’ndan Aslı Kalaç, Ceren Kestirengöz, Melisa Memiş ve Mislina Kılıç ise Orkid’e resmi sponsor olarak sağlayacağı katkılardan dolayı teşekkür ederek, yoğun bir çalışma temposu içinde oldukları Dünya Şampiyonası öncesi, bu güç birliğinin kendilerini daha da motive ettiğini söyledi.

Son Yazılar