Uludağ Premium’a Gümüş ödül

uludağ

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, bu yıl 8. kez düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda  yeni pet şişesiyle gümüş ödüle layık görüldü.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, yeni pet şişe ambalajıyla Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin düzenlediği “Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması”nda gümüş ödülü kazandı. Sektörde bir ilk olan tok pet şişesiyle sunulan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun tasarımı Uludağ’dan esinlenerek hazırlandı. Gümüş renkli kalın kapaklı  şişe tasarımının üzerinde ise yine Türkiye’de bir ilk olan kendinden yapışkanlı ve bozulmayan etiket kullanıldı. Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu yeni görünümüyle 400 ml ve 1 litrelik ebatlarda otel, restoran ve kafelerde tüketicilerle buluşuyor.

Yerli ve yabancı sektörlerden ambalaj üreticileri, marka sahipleri ve tasarımcıların, piyasadaki ambalajları ile katıldığı Ambalaj Ay Yıldızı Yarışması bu sene 8. kez düzenlendi. Yarışma, WPO-World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) ve APF-Asian Packaging Federation (Asya Ambalaj Federasyonu) tarafından akredite edilmesi sebebiyle uluslararası arenada yetkinliğe ve geçerliliğe sahip Türkiye’deki tek ambalaj yarışması olarak görülüyor.

 

Son Yazılar