DİMES’e Smarties’ten 3 ödül

dimes

DİMES, mobil pazarlamanın en prestijli uluslararası ödül programı kabul edilen Smarties 2018’de, Türkiye ve EMEA bölgelerinde 2 kategoride, altın,gümüş,bronz olmak üzere 3 ödülün sahibi oldu.

DİMES, mobil pazarlamanın en prestijli uluslararası ödül programı kabul edilen Smarties 2018’de, Türkiye ve EMEA bölgelerinde 2 kategoride 3 ödülün sahibi oldu. Ödülleri, DİMES Kıdemli Marka Müdürü Merve Güven aldı.

Smarties Türkiye Ödülleri’nde bir Altın, bir Gümüş ödül alan DİMES, rekabetin uluslararası boyut kazandığı EMEA Bölgesel Ödülleri’nde de bir Bronz ödül sahibi oldu. İki farklı projesi ile, iki farklı kategoride, altın, gümüş ve bronz ödüllere uzanan DİMES, şeref kürsüsünün tüm basamaklarını ziyaret etmiş oldu.

DİMES, kahvaltı konseptini 360 derece iletişimle sahiplendiği DİMES Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı sponsorluk çalışmasını, mobil teknolojiyle daha da ileriye taşıyan ve AdColony iş birliğinde gerçekleştirdiği Foursquare odaklı projesiyle Smarties 2018 Türkiye ödüllerinde Lokasyon Odaklı Proje kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. Proje, Türkiye Altın Ödülü’nün yanı sıra, Smarties EMEA bölgesel ödüllerinde de Bronz Ödül aldı.

DİMES’in Foursquare uygulaması üzerinden gerçekleştirdiği projesiyle, anlık verilerle sokaktaki farklı seçenekleri tüketiciye sunuldu. Tüketiciler, sokaktaki kahvaltıcıların doluluk oranlarını ve oldukları noktaya mesafesini anlık olarak görebildiler.

DİMES’in Smarties 2018’deki diğer ödülü, marka bilinirliği (brand awareness) kategorisinde, MG Media iş birliğinde gerçekleştirilen “Trafiğe Başka Bak!” projesiyle geldi. Proje, Smarties 2018 Türkiye Gümüş Ödülü’nün sahibi oldu.

DİMES’in mobil teknoloji odaklı bu projesinde, sabah saat 08.15-9.30 arasında, E5 Anadolu – Avrupa güzergahı Altunizade bağlantısı çevresinde radyo kanallarından ve sosyal medya üzerinden yapılan duyuruları takip edip, bu mevkide Yandex navigasyon üzerinde araç plakasını yazan 200 şanslı kişiye, moto kuryelerle kahvaltı paketi ve DİMES Sıkma Portakal Suyu hediye edildi.

Son Yazılar