Mondelēz Türkiye, çocukların hayalleri için koşacak

MONDELEZ

Mondelēz International – Rundelez Takımı, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda çocukların hayalleri için Genel Müdürü İhsan Karagöz’ün önderliğinde 74 kişilik ekibiyle 15 km koşacak. Rundelez, 40. Vodafone İstanbul Maratonuna katılan en kalabalık şirket ekibi olacak.

Mondelēz International, Türkiye ofisinde kurulan Rundelez koşu takımıyla 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Bir Dilek Tut Derneği için koşacak.

Hayati tehlike ile karşı karşıya kalan, 3-18 yaş arasındaki hasta çocukların dileklerini gerçekleştirmeyi hedefleyen maratona 74 kişilik takımıyla katılacak olan Mondelēz International Türkiye ekibi, koşuya Belgrad Ormanları’nda ve Caddebostan sahilinde gerçekleşen antrenmanlarla hazırlandı. Rundelez takımının kuruculuğunu üstlenen Mondelēz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz ‘Bu yıl maratonda çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesine ortak olmak için 15 km koşu gerçekleştireceğiz. Rundelez takımımızla birçok koşu aktivitelerine katılıyoruz ancak bu maratonun önemi bir başka. Bir Dilek Tut Derneği bu yıl bir çocuğun hayalinin 8.000 TL ile gerçekleşebildiğini ve 50 çocuğun hayalini gerçekleştirmeyi amaçladıklarını açıkladı. Biz de bunun için olabildiğince kalabalık bir ekiple maratona katılmaya karar verdik. Mondelēz International, sahip olduğu ürünlerle neşe yaratan bir yapı, biz de onun bir parçası olarak farklı bir yolla umut ve neşe kaynağı olmak istedik. Bağışlar 26 Kasım’a kadar devam edecek, hedeflenen rakamın toplanacağına inanıyorum ve bunun bir parçası olduğumuz için tüm ekibimle gurur duyuyorum.’ dedi.

Mondelēz International Türkiye fabrikasında çalışan işçisinden genel müdürüne, fabrika direktöründen işe yeni başlayan satış elemanına kadar ast-üst ayrımı olmaksızın tüm kademelerdeki çalışanlardan bir araya gelen Rundelez takımı maraton ve etkinliklere katılımını sürdürecek.

Son Yazılar