Tamek’ten bir smoothie hikayesi

tamek
 Tamek’in Zinde serisi altında sunduğu iki farklı çeşit smoothie için hazırladığı dijital reklam filmde, Tamek Zinde Smoothie ile renklenen şehirli bir dünya yaratılarak birbirinden lezzetli meyvelerin smoothie’ye dönüşmesi hikaye edildi.

Tamek, ilkbahar aylarında formuna dikkat eden ve iyi beslenmeyi tercih eden tüketicilere yönelik olarak sunduğu Tamek Zinde serisini, geçtiğimiz günlerde smoothie’lerle zenginleştirdi. Tamek Zinde Smoothie’ler iki farklı çeşidiyle tüketicilerine hitap ediyor.

Zinde Smoothie’lerle yeni bir kategori açan Tamek, yeni dijital filmiyle de dikkatleri üzerine topladı. Dijital filmde Tamek Zinde Smoothie ile renklenen şehirli dünya, illüstrasyon ile gerçek görsellerin özel bir teknikle birleştirildiği bir filme konu oldu. 2 boyutlu filmde, Tamek’in lezzetli meyvelerinin smoothie’ye dönüş hikayesi renkli ve keyifli bir şekilde anlatılıyor.

Tamek, Zinde Smoothie tanıtım çalışmaları kapsamında, dijital filmin yanı sıra, plaza içlerinde raket kullanımı, asansör giydirme, tadım aktiviteleri, metrobüs ve otobüs duraklarında raket giydirme, üniversite kantinlerinde dijital film gösterimi ve influencer işbirlikleri yaptı.

Son Yazılar