Altunbilekler’de dijital dönüşüm yolculuğu başlıyor

altunbilekler

Altunbilekler, online satış alanında dikey satış noktasında market kategorisinde yer almak için start alıyor.

Pilot bölge olan Ankara’da  teslimat modeline başlayacak olan Altunbilekler, bu yatırımı ile ilerleyen günlerde operasyonunu tüm Türkiye’ye kargo ile 81 ile ulaştırarak çalışmalarını şekil verecek. Ayrıca gece teslimatı modeli üzerinde çalışan firma belli bölgelerde 22:00 – 01:00 arası motorlu kurye ile gece market ürünlerini express teslimat modeli ile teslimat yaparak farklılık yaratacak çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.

Öznur Altunbilek, yaptığı açıklamada, sadece teslimatta verimliliğe değil, aynı zamanda ürün işlemeye ürün seçimine özellikle de et, şarküteri, balık, meyve sebze gibi ürünlerde çok hassasiyetle seçim ve taşımacılık yapacaklarının vurgulayarak şunları söyledi:

“Altunbilekler olarak ilerleyen günlerde operasyonu tüm Türkiye’ye, yani 81 ilimize ulaştırmayı planlıyoruz. Altunbileklerin bu projesinin, kendi alanında ciddi anlamda ses getireceğine inanıyoruz. altunbilekler.com için gelişmiş bulut çözümlerimiz dışında, özel olarak birçok geliştirme yaptık. Kullanıcıların bulunduğu bölgelere özel ürünlerin gösterilmesi, stok ve teslimat durumlarının kullanıcılar tarafından da belirlenebilmesi, fark yaratan özelliklerden bazılarıdır diyebilirim. Altunbilekler.com projesini e-ticaret altyapısının dışında, siparişlerin kullanıcılara hızlı ve hatasız ulaşması için özel depo ve lojistik çözümlerimiz ile de destekledik. E-Ticaret’te alışveriş deneyimi kadar, alışverişten sonraki süreçler de ciddi önem arz etmektedir. Bu alanda ciddi geliştirmelerde de bulunduk. Çözümlerimiz ile Altunbilekler’in heyecanlı ve dinamik ekibi bir araya gelince ortaya eşsiz bir proje çıktı diyebilirim. Günümüzde tüketiciler artık bir ürünü aynı zamanda başka kanallardan almayı tercih edebiliyor. Biz de farklı kanallardaki ürün, hizmet çözümlerimizle müşterinin tercihi olmak arzusundayız ve ‘Daha İyisi İçin’ yaptığımız işi sürekli geliştirerek, e-ticarette atacağımız adımları özenle belirledik ve artık ‘hem netten hem marketten’ sloganıyla farklı alışveriş alışkanlıklarına sahip tüketicilere ulaşacağız.”

Son Yazılar