KİM, 2019’un ilk mağazasını açtı

kim

KİM, 93’üncü mağazasını İstanbul İstinye’de açtı.

Yoğun katılımın olduğu açılış törenine KİM Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Müdür Ercan Ersan, Genel Koordinatör Ahmet Yıldız, KİM yöneticileri, çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Erol Ersan’ın kurdele kesimi sırasında, 19 yıllık emektar çalışanını da yanına alarak onunla birlikte kurdele kesti.

Ersan açılış konuşmasında, çok şubeli olmanın aksine kaliteli hizmeti benimseyen KİM markasının en taze ve en iyi ürünleri güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmasının temel amaç olduğunu belirtti. Yaratılmaya çalışılan suni kriz ortamının aksine devletine, milletine daha fazla destek vermek, daha fazla istihdam sağlamak amacı ile var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi. Ersan, 2 bin kişilik KİM Ailesi ile sektöre destek vermenin ve halkın taleplerini karşılamaya çalışmanın ayrıca gurur verdiğini belirterek, kurdeleyi diğer yöneticiler ile birlikte kesti.

Pınar Mahallesi, Çamlıbel Caddesi No: 21/1 Sarıyer İstanbul adresinde geçtiğimiz günlerde hizmete giren KİM, 5 gün boyunca farklı ürün grupları, özel fiyatlar ile müşterilerine fırsatlar sunmaya devam etti.

Son Yazılar