SEK Çiftlik Ailesinden Çiftlik Yoğurt

sek

SEK, geliştirdiği ürünlerine bir yenisini daha ekledi. SEK, ilk olarak 2016 yılında SEK Çiftlik Pastörize Süt lansmanı ile oluşturduğu, ilerleyen yıllarda tereyağı, UHT süt gibi kategorilerde genişlettiği Çiftlik platformuna bir yenisini ekleyerek,  yeni SEK Çiftlik Yoğurdu tüketicilerinin beğenisine sundu.

SEK Günlük Süt’ten üretilen SEK Çiftlik Yoğurt, yüzde dört süt yağı ve yüzde dört süt proteini ile sunuluyor. Tüketim sıklığı ve kullanım tercihlerine göre alternatif boylarda hazırlanan SEK Çiftlik Yoğurt, 450 g, 900 g, 1200 g ve 1750 g olmak üzere dört farklı ambalajda raflara çıkıyor.

SEK Çiftlik Platformu SEK, katma değerli ürünlere odaklanma strateji çerçevesinde ilk olarak 2016 yılında tam yağlı, çok lezzetli SEK Çiftlik Pastörize Süt’ü tüketicilerin beğenisine sundu. 2017 yılında, Çiftlik platformuna, Çiftlik Tereyağı’nı ekledi. SEK, Türkiye’de bir ilk olan yüzde on yağlı SEK Çiftlik Yoğurt ürününü tüketicisi ile buluşturdu. 2018 yılında ise, Çiftlik platformunu UHT Süt kategorisine de taşıyarak tam yağlı Çiftlik UHT Süt’ü tüketicilerin beğenisine sundu. Son olarak Çiftlik platformuna SEK Çiftlik Yoğurt ailesini ekledi.

Son Yazılar