Atalian Türkiye, CarrefourSA ile ortaklığını yeniliyor

carre

CarrefourSA tüm Türkiye şubeleri, soğutma sistemlerinin bakım ve onarım hizmetleri için Atalian ile anlaştı.

Atalian şu anda Türkiye genelinde büyüklüğü 500 metrekare ile 5.000 metrekare arasında değişen 561 mağazadan sorumlu olarak mağazalar için, soğutma sistemlerinin teknik bakımını yapmak üzere mobil ekipler görevlendirmiş durumda ve mobil ekipler ayrıca soğutma sistemlerinin arızalanması durumunda onarım hizmeti de sunarak tadilat çalışmaları yapıyor.

Atalian İzmir merkezli izleme ekibi ile 7 gün 24 saat boyunca 380 mağazanın uzaktan izleme hizmetini sağlıyor olacak. Atalian teknik ekibi Türkiye’de dev perakende zincilerine hizmet veriyor ve 1.300’den fazla süpermarkete ait soğutma gruplarının uzaktan izlenmesini sağlayan bir otomasyon hizmet ağı kurarak, teknik servis ve periyodik bakım faaliyetlerinin en verimli şekilde yönetilmesi sağlıyor.

Anlaşma hakkında görüşlerini paylaşan Atalian Servis Direktörü Ender Demirtaş “Soğutma sistemlerini Türkiye’deki en geniş uzaktan izleme aktivitesi ile izliyoruz ve iklimlendirme sistemlerini izleme verilerine göre yönetiyoruz. Müşterimizle kurduğumuz geçmişe dayalı güven ilişkimiz, uzaktan izleme ve teknik alandaki uzmanlığımız ile CarrefourSA’yı yeniden kazanmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Son Yazılar