Mentos, iletişim kurmanın yollarını anlatıyor

mentos

Mentos’un, 2016 yılından bu yana sahiplendiği “Arkadaş edinmek için ufak bi’ yardımcı” konumlandırmasını destekleyen yeni kampanyası “Mentos WiFi” TV ekranlarında ve dijital platformlarda yayında.

Mentos’un yeni reklam filmi, önceki yıllarda yapılan ‘Mentos Mentors’, ‘Mentos Narrator’ ve ‘Mentos Say Hello’ reklam filmlerinde olduğu gibi “arkadaş edinme” konusuna odaklanmış olarak karşımıza çıkıyor. Yeni filmde iletişime geçmenin yolları anlatılırken, bunun aslında o kadar da zor olmadığı ifade ediliyor. Filmde, Mentos’un insanların birbiriyle iletişime geçmesi için o ilk adımda ufak bi’ yardımcı olduğu vurgulanıyor. Mentos sosyal duvarları yıkıyor, girişkenliği öne çıkaran senaryolarla insanları birbirine bağlıyor.

Şubat ayında yayına başlayan ve Mart ayı boyunca televizyon ve dijital platformlarda yayında olacak reklam filminde; bir kafede WiFi şifresine ihtiyaç duyan kişilerin şifre için birbirleriyle iletişime geçmelerinin aslında zor olmadığı markanın kimyasına uygun bir dille anlatılıyor.

Reklam Filmleri:

Mentos WiFi (https://www.youtube.com/watch?v=qyYvbRZFYpo)

Son Yazılar