Prima’dan Ebeveynlerin ihtiyacı olan Mobil uygulama

Türkiye’nin 1 numaralı bebek bezi markası Prima; ebeveynlerin hem hayatlarını kolaylaştıracak hem de ev ekonomilerine katkı sağlayacakları yepyeni bir mobil uygulama geliştirdi: Prima Kulübü! Çeşitli fırsat ve kampanyalardan yararlanma imkânı sunan Prima Kulübü mobil uygulamasında, ebeveynler Prima alışverişlerinin fişlerini taratarak, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşarak ya da çeşitli anketlere katılarak puan yerine geçen kalpler kazanıyor. Toplanan bu kalplerle ebeveynler, hem Prima bebek bezi hem de çeşitli hediyeler kazanabiliyor.

Prima Kulübü adı verilen mobil uygulama, Prima bebek bezi alışverişlerini ödüle dönüştürürken, emzirme, uyku ve katı mama takibi gibi özellikleriyle de ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Bebeğinizin gelişimini tek bir uygulamadan takip edin

Ebeveynlerin gün boyu en yakın arkadaşı olacak Prima Kulübü uygulaması, bebeklerinin sağlıklı gelişimini takip edebilmeleri için anne ve babalara rehberlik de ediyor. Ebeveynler uygulamada yer alan özellikler sayesinde bebeklerinin kilo-boy gelişimini, uyku ve yemek düzenini kolayca takip edebiliyor. Ayrıca Günlük özelliği ile not alınabiliyor ve kaydedilebiliyor.

Önde gelen uzmanlar ile güvenilir ve doğru bilgiye anında ulaşın

Uygulamayı kullanan ebeveynler dünyanın önde gelen uzmanlarının paylaşımlarını okuyarak, güvenilir bilgiye kolayca ulaşabiliyor.

Prima Kulübü mobil uygulamasını akıllı telefonlara Google Play ve Apple Store’dan indirebiliyor.

App Store ve Google Play linki: https://app.adjust.com/88bzzmt

P&G Prima Kulübü

P&G den Ebeveynlerin İhtiyacı Olan Mobil Uygulama

Son Yazılar