Dr Oetker’den Nostaljik Yaz Sürprizi:Rokoko!

Dr. Oetker Rokoko

Dr. Oetker’den Nostaljik Yaz Sürprizi: Rokoko!

Dr. Oetker, çok sevilen ve nostaljik bir tatlı olan Rokoko’yu tüketicilerin evlerine getiriyor. Dr. Oetker Rokoko; Çikolata Parçaları içeren Kakaolu ve Vanilinli olmak üzere birbirine son derece uyumlu iki farklı lezzet katmanından oluşuyor. Üstelik servisi sırasında üzerine dökülen Çikolatalı Sos ile de damaklar taçlanıyor…

Özellikle soğuk servis edilerek yaz aylarının vazgeçilmezi olmaya aday muhteşem lezzetteki Dr. Oetker Rokoko’yu hazırlaması çok kolay; tüm bu karışımlar dışarıdan sadece süt eklenerek hazırlanıyor.

Ayrıca, Dr. Oetker Rokoko altına ve üzerine sade veya kakaolu kek koyularak hazırlanabileceği gibi, içerisine arzu edilen Dr. Oetker Sıvı Aroma Verici’den biri de ilave edilerek de lezzeti maksimuma çıkarabilmek mümkün.

İçerisine meyve şekerlemesi, kuru meyve, kuruyemişler eklenerek lezzetini daha da farklılaştırıp, servis sırasında çikolatalı sosunun üzerine fındık kırığı, badem kırığı, Antep fıstığı veya Hindistan cevizi ile çeşitlendirilebilir.

Dr. Oetker Rokoko ürünü satış noktalarından satın alınabileceği gibi, Dr.Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verilebiliyor.

 

Son Yazılar