Müzikseverlerin Yeni Eğlencesi ‘Eti Puf Müzik Akademisi’

Eti Puf Müzik Akademisi

Müzikseverlerin Yeni Eğlencesi Eti Puf Müzik Akademisi

Türkiye’nin mutluluk markası Eti, 7’den 70’e her yaşın beğenisini kazanan Eti Puf’un renkli dünyasını müzikle birleştiriyor. Tüketicilere ambalajdan başlayan bir deneyim sunmayı hedefleyen Eti, artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle geliştirdiği, atıştırmalık pazarına yeni bir soluk getiren ‘Eti Puf Müzik Akademisi’ uygulamasını tüketiciler ile buluşturdu.

Eti Puf ambalajlarında yer alan notalar ve uygulama ile birlikte herhangi bir müzik aletine ihtiyaç olmaksızın kolayca müzik yapabilen tüketiciler, bu sayede diledikleri yeri sahneye çevirebiliyor ve arkadaş ortamlarının yıldızı olma fırsatını yakalıyor.

IOS ve Android uyumlu telefonlara indirilebilen “Eti Puf Müzik Akademisi” uygulaması ileambalajlarda yer alan 8 nota yan yana bir yüzey üzerine konulduktan sonra piyano, gitar ve bateri enstrümanlarını çalabilen tüketiciler, şarkı listesinden bir şarkı seçerek ya da serbest çal özelliği ile dilediği gibi müzik yapabiliyorlar. Tüketicileri “kendin yap” projeleriyle kendi enstrümanlarını yapmaya teşvik eden uygulama yaratıcılığı destekleyerek keyifli bir deneyim sunuyor.

Son Yazılar